Як Навчитися Продавати В It: Поради Сейлзу-початківцю

Бути для клієнтів першим і часто єдиним представником компанії, з яким вони спілкуються, дізнаються про продукти чи послуги, розв’язують поточні питання. Він супроводжує клієнта воронкою продажів (funnel) від першого контакту до етапу укладання угоди. Подальше супроводження пулу власних клієнтів — це також функція Sales. Основна задача IT Sales supervisor (сейлз-менеждер, він же менеджер з продажу послуг компанії), абсолютно така ж як і в інших сферах діяльності бізнесу. Потрібно знаходити та надавати компанії нових клієнтів у сфері тих послуг, які надає твоя компанія. Відповідно після знаходження клієнта, надається супровід і перемовини від Сейлз-менеджера до укладання угоди компанією.
Інша частина конвеєра — Sales або Account Executive — ведуть угоду по всій лійці продажів і закривають клієнта. Така вакансія буває в молодих компаніях із відділом продажів, який тільки формується та набирає обертів, або з дуже швидким і простим циклом продажів. Відмінна можливість багато чого навчитися за короткий час і вибрати, куди хотілося б зростати далі.

З 2015 року живе та дихає компанією, а також досконало знає специфіку роботи всіх її напрямків. З радістю приймає гостей у LinkedIn та на Facebook. Це зʼявилось з народженням всесвіту і зникне разом з ним. Інколи вступаю в нерівний бій з бажанням уточнити у кандидата, чи читав він вакансію взагалі і чи старався ототожнити з власним досвідом», — зазначає HR Generalist Анастасія Дигдало.

Опис Вакансії

Слідуйте цим порадам, і витрати часу на створення резюме складуть лише хвилин. Велике дослідження DOU показує невтішну статистику по зарплатах Sales Manager. Якщо подивитись лише на Київ, то цифра трохи зростає — медіана $1100, зокрема для фахівців з досвідом до 1 року — $700. Для київських Senior з досвідом 5-10 років максимальні значення за деякими посадами досягають $3000—$3500 (при медіані $1500—$1700). Але навіть найбільші величини більш, ніж вдвічі відрізняються від того, що Senior отримує за кордоном.
За цей час він зрозумів усі сильні та слабкі сторони концепт-арту, еволюціонував у цій сфері від informal game до високобюджетних ААА-ігор. Так, ми видамо вам сертифікат про проходження курсу. Він буде доступний в онлайн-форматі для прикріплення в LinkedIn.

В умовах 2020 року вон є не дуже доречною, проте ктивно застосовується в українських компаніях. Щоб стати менеджером з продажу, не потрібно здобувати вищу освіту. Але ви можете покращити свої навички на спеціальних курсах з продажу. Крім цього, багато компаній пропонують навчання безпосередньо під час стажування.

Програма Навчання

На Work.ua «Менеджер з продажу» є одним з найпопулярніших запитів, в тому числі, серед роботодавців. Владислав Лук’яненко, VFX artist at N-iX Game & VR studio — самоук, як він сам каже про себе. Фахівець пройшов шлях від Trainee до Senior і знає всі підводні камені спеціалізації зсередини. Своїм досвідом та оглядом ділиться Дарина Дорошенко, SMM-спеціалістка в компанії Sigma Software. Досить поширена траєкторія зростання у великих sales-командах — це вирости з SDR-а в SDR-менеджмент, стати директором з Sales Development і керувати відділом SDR-ів (частіше в продуктах).
Завжди були й будуть угоди для внутрішнього ринку. На ці та інші запитання щодо користі й ефективності детоксу відповіла професорка-лауреатка кафедри харчування й дієтології Університету Ньюкасла Клер Коллінз. Зростання популярності онлайн-торгівлі та e-commerce також стимулює збільшення запитів на цю вакансію. Ось ще один приклад не просто переліку релевантних навичок, а ще й з поясненням та декількома корисними порадами. Не забувайте і про ще один важливий документ – Cover Letter.
що має знати IT Sales Manager
Як взаємопов’язані маркетинг і продаж, розробка і менеджмент? Вивчіть специфіку роботи інших команд хоча б на базовому рівні, щоб розуміти свій внесок в успіх проєкту й ефективніше спілкуватися в команді. Account Manager або Support вже розуміють, як працює IT-компанія, знають термінологію та вміють доброзичливо спілкуватися з будь-якими клієнтами. Таким спеціалістам спочатку може бути складно скласти ціннісну пропозицію та консультувати клієнта у процесі угоди. Зате вони не мають внутрішніх бар’єрів у комунікації, вміють переконувати й добре розуміються на психології.
Ярослав розповідає про навички, коло обов’язків, рівень зарплат та інші подробиці про iOS-розробника. Про професію тестувальника розповідає Інна Осінна, Senior QA Engineer у Parimatch Tech. Завжди готова допомогти молодим авторам порадою і просто любить говорити про маркетинг, тексти і сенси.
Своїм досвідом та оглядом ділиться Андрій Головко, Engineering Manager у SPD-Ukraine. Андрій має 15 років досвіду у сфері IT, eleven років із яких працює в компанії SPD-Ukraine, з 2018 року обіймає посаду Engineering Manager на fintech-проєкті PitchBook. Клієнтське «ні» означає не так пряму незгоду, як те, що сейлз не зміг правильно донести до клієнта цінність вакансія Sales Manager віддалено своєї пропозиції. Дивіться на відмови як на можливість з’ясувати реальну проблему компанії та запропонувати рішення за допомогою вашого продукту. Не здавайтеся, але й не кидайтеся переконувати клієнта, що насправді це коштуватиме не так дорого, як у конкурентів. Доброзичливо ставте запитання, уважно слухайте й концентруйтеся на реальній причині відмови.

Які Загальні Навички, Onerous Skills Та Delicate Abilities Вказувати В Резюме На It Sales Supervisor

Чому співробітник, який працює в компанії, знає все про її процеси, не може дати чітку відповідь? Якщо спочатку складно говорити з клієнтами голосом — телефоном, у зумі, а вас чомусь відразу призначили сейлзом, попросіть тімліда дати вам побути якийсь час лідогенератором. За час роботи на цій посаді ви увіллєтеся в процес і засвоїте термінологію. Так прийде впевненість і бажання ділитися експертністю з клієнтами. Якщо сподобалась якась конкретна компанія, але невідомо, чи є у неї вакансії, нормальною практикою буде звернутись до неї через LinkedIn. Але не забувайте, що лист має бути таким сами інформативним, як і Cover Letter до резюме.
Також, при виконанні всіх домашніх завдань і проходженні іспиту ви можете отримати сертифікат з відзнакою і особисту рекомендацію від спікера. У вас буде можливість проконсультуватися з найкращими спікерами й отримати експертну оцінку по вашим кейсам, аби піти з курсу з усіма відповідями. Питання виникають як тільки берешся за діло, тому ми на зв’язку, готові вирішити будь яке питання чи просто поспілкуватися. Підкажіть, а якщо клієнт хоче платити Sales Manager лише відсоток. Є компанії, де менеджер з продажу має 10 рук, three пари очей і займається всім, що попросять, в стартапах це життєва необхідність. У цій статті ми розповідаємо про особливості роботи сейлза в B2B сегменті, а це аутсорсинг, аутстафінг і продаж SaaS-продуктів.

  • Андрій має 15 років досвіду у сфері IT, 11 років із яких працює в компанії SPD-Ukraine, з 2018 року обіймає посаду Engineering Manager на fintech-проєкті PitchBook.
  • Але традиційно саме ІТ-галузь найчастіше має найбільшу кількість вакансій для спеціалістів цього напрямку.
  • Дарина Мараховська, Middle IT Recruiter у Pingle Game Studio, розповіла про особливості рекрутингу в IT та Gamedev.
  • Понад 8 років в сфері Business Development та Sales онлайн продуктів для B2B.

Інакше не можу пояснити такий високий показник відгуків», — зазначив Євгеній. Протягом описаних етапів Sales Manager контактує з підрозділами або особами, відповідальними за певні ланки. Зазвичай, ця взаємодія проходить за T-Shaped-принципом (глибокі власні компетенції та горизонтальна взаємодія з потрібними експертами). Наприклад, у продуктових компаніях на початкових етапах взаємодії з клієнтом можна залучати технічних фахівців (інженера, IT-спеціаліста, який буде планувати впровадження).

Також як правило, менеджер клієнтського сервісу виконує і подальше супроводження клієнтів. Менеджер з продажу – ідеальна професія для жвавих людей, які люблять досягати поставлених цілей і обожнюють багато спілкуватися. Представники цієї сфери мінімально пов’язані з паперовою роботою та бюрократією. Вони постійно комунікують з цікавими й різними людьми, заводять знайомства і можуть планувати свій дохід, адже знають – їх заробіток повністю залежить від кількості продажів. Окрім цього, у багатьох компаніях на посаду сейлза беруть без вищої освіти та й отримати підвищення до керівника відділу чи регіонального представника можна за рік-два.

Що Почитати На Тему

Тобто якщо ти хочеш стати Sales менеджером в IT – достатньо бути ініціативним, комунікабельним, зацікавленим та мати гарні навички «продажника», який себе зарекомандує. Проте тут потрібно зазначити, що заробітня плата сейлз-менеджера як правило залежить від самого себе. Чим більша кількість дійсно вартуючих проектів ти приніс в компанії – тим більша твоя заробітня платня. Глобальна задача у менеджера з продажів у сфері IT така ж, як і в інших сферах — давати компанії нових клієнтів.
У нас такі люди дійсно працюють і навіть дуже успішно. Проте тут треба розуміти що все залежить тільки від тебе, тому що зазвичай відбір на такі посади не простий, оскільки робота надвіповідальна. Тільки проявивши себе як успішного менеджера з продажу послуг – можна розраховувати на гарний фінансовий результат. Проте якщо ти хочеш себе показати і впевнений що дана посада, це саме про тебе – заповнюй заявку на співбесіду і ми запросимо тебе на тестовий день.
Якщо ви фахівець в IT галузі, але без досвіду в продажах – ми навчимо вас спілкуватися з клієнтом і долати внутрішні бар’єри будь-якого сейлза. Вся робота пов’язана з людьми, прямо або побічно. Якщо ми говоримо про продажі в IT, то спілкування відбувається безпосередньо з клієнтами й колегами, а отже, потрібно бути готовим до стресових ситуацій.
Відвідуйте DOU — там періодично публікуються вакансії. Отже, в Україні не цінують не лише розробників, як ми вже писали у цій статті, а й інших IT-спеціалістів. Вихідний «холодний» контакт з клієнтом, презентація, pitch.
Команда, де кожен учасник виконує свої функції, — ідеальна система, щоб поетапно розвивати навички продажу. Давайте розберемося, як виглядає типова модель зростання у такій системі. Звичайно, менеджером з продажу можна працювати й без знання англійської мови.